; Hakkımızda – Garon Mimarlık

Hakkımızda

8 Yıllık Dekorasyon Tecrübemizi 6 Yıllık Fuar Tecrübemiz ile birleştirerek Yurti içi ve Yurt dışı Fuarlarda Stant, Mağaza, Ofis Showroom Teşhir Standları Tasarım ve Uygulamları ile Sizlere Hizmet Vermeyi Hedefleyen Genç Dinamik Bir Firmadır.

Amacımız; Siz Değerli Müşterilerimizi Dinleyerek Özgün, Yenilikçi Bütçenize ve Sergileme Tercihlerinize En Uygun Projeler üreterek Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutup Sorunsuz ve Zamanında İşlerimizi Teslim Etmektir.

Genç ve dinamik mimar, içmimar, müşteri temsilcilerimiz ve bünyemizde bulunan imalat atölyemiz ve imalat ekibimiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz..

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, çalışanlarımızla ve çözüm ortaklarımızla en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sunmak temel ilkemizdir.

Garon Mimarlık olarak Kaliteli ve Zamanında Teslim hizmet anlayışının, sektöründe uzmanlaşmış tedarikçi ve personel ile gerçekleşeceğinin bilinciyle, uzman tasarımcı ve satış temsilcilerini bünyesinde barındırmayı tercih etmiştir.

Garon Mimarlık, fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda tasarım ve uygulamanın birlikte yapıldığı projelere imza atmaktadır. Sadece tasarım yaratmanın değil, onu en iyi şekilde üretip, uygulayıp hayata geçirmenin önemini bilmekte ve kaliteden ödün vermeden en iyi ve zamanında hizmeti sunmaktır.

GARON MİMARLIK